Domů / Dámská móda / Dámské kabelky a jejich trendy

Dámské kabelky a jejich trendy

Vzhled dámské kabelky se mění každou sezónu. Přesto lze vsadit i na jistotu. Dámské kožené kabelky jsou nadčasové a nikdy neztrácí kouzlo. Přesto se můžete oddat různým stylům a vybrat si právě ten, který vám plně vyhovuje.

Sportovní kabelky

Pokud jste se stala vyznavačkou pohodlného stylu oblečení a své milované tenisky jen tak za něco nevyměníte, tou pravou volbou jsou pro vás bez pochyby sportovní kabelky. Hodí se i na běžné nošení, a pokud je umíte správně zkombinovat se stylem vašeho outfitu, budete vypadat naprosto skvěle. Klidně na sobě můžete mít džíny, sukni či šaty.

Kabelky crossbody

V mnoha případech potřebujeme mít naprosto volné ruce a k tomuto účelu nám skvěle poslouží crossbody kabelky, které jsou ideální volbou. Kabelky přes rameno jsou malé, lehce vám přilnou na bok a nebudete o nich téměř vědět. Nebude vám při pohybu neustále sklouzávat popruh z vašich ramen. Zanedbatelný není ani fakt, že se vyhnete jednostrannému zatížení zad. Ze zdravotního hlediska, jde o dobrou volbu. A design? Dnešní crossbody kabelky jsou prostě skvělé!

Nadčasovost psaníčka

Psaníčka jsou vysoce elegantní, praktická a velmi stylová. Psaníčka už dávno nepatří jen na ples nebo do divadla. Můžete je nosit při mnoha příležitostech prostě kamkoliv. V nabídce najdete psaníčka malá, kam se vám pohodlně vejde pouze mobil a peněženka, psaníčka velká a prostorná, kam se hravě vejdou i desky na dokumenty. Psaníčka se velmi dobře kombinují s elegantními lodičkami. I když podle posledních nepsaných zákonů módy nemusí vždy dámská kabelka ladit s obuví, zkuste je sladit s barvou bot, které máte třeba nejraději. Můžete ale zvolit i stejnou barvu šperků, opasku, šátku či šály.

Luxusní dámské kabelky versus levné kabelky

Mít jednu dámskou kabelku a nosit ji ke všemu se prostě dost dobře nedá. Jak to tedy vyřešit a při tom se finančně nezruinovat? Alespoň dvě luxusní dámské kabelky si určitě pořiďte. Na významné akce bez ní prostě nemůžete. Pokud si kvalitní kabelky pořídíte i na běžné nošení, mnohem déle vám vydrží. Pokud máte rádi změnu, klidně vsaďte na rozmanitost a pořiďte si i běžné, levné kabelky a hravě je kombinujte se svými outfity. Když si své kabelky vyberete s rozmyslem, budete mít skříň plnou skvělých kousků a můžete si sladit jinak outfit každý den.