Domů / Inspirace / Fenomén jménem kroksy

Fenomén jménem kroksy

Crocs obuv nemusíme dlouho představovat, neboť se u nás stala, za velmi krátkou dobu, novodobým fenoménem. Přestože to byla obuv určená původně pro jachting, během chvilky si získala celou řadu příznivců a to především pro svůj typický tvar, pohodlné nošení a různobarevné provedení.

Někdo by však mohl namítnout, že tato obuv není vhodná. Máte pravdu, pokud to není originální provedení, které je sice dražší, ale kvalitnější. Levné napodobeniny koupené v supermarketech či na tržnicích jsou vyrobené z obyčejného plastu, který noze v žádném případě nesvědčí. Originální obuv Crocs je vyroben z pěnové pryskyřice, která je nejen lehká, ale i antibakteriální. Oproti tomu běžný plast je ideálním místem pro bakterie a plísně.

Originál Crocs

Boty jsou vyrobeny z lehkého materiálu, dobře odvětrávají a nohy se v nich nepotí. Kromě toho jsou pohodlné, nekloužou a jsou plně funkční. Můžete je používat nejen pro volný čas, ale vhodný druh lze využít i při sportování. Díky ergonomickému tvaru a masážnímu vzorku uvnitř, který podporuje prokrvení chodidel a neklouže, jsou boty vhodné i do zaměstnání.

Jaké druhy jsou k dostání?

Kromě klasických modelů si můžeme zakoupit celou řadu modelů vhodných nejen pro léto, ale i na období chladnější.

Dámská kolekce obsahuje několik typů balerínek. Pro pány jsou v nabídce mokasíny. A samozřejmě je pamatováno i na ty nejmenší. Na výběr je z celé řady obrázků dětských pohádkových postaviček či obrázků zvířátek. Pro letní období se nabízejí boty ve stylu žabek a to nejen pro dámy, ale pamatováno je i na pány. Balerínky mají svůj charakteristický design a pyšní se i veselými barvami. V nabídce naleznete i letní boty s otevřenou patou, které mají pevnou a tvarovanou stélku. Novinkou na trhu jsou „dřeváky“ Crocs, které se vyznačují odpruženou podrážkou, jež vám zaručí pohodlnou chůzi. Zaujme i atraktivní vzhled.

Díky snadné údržbě, atraktivnímu vzhledu a pohodlnému nošení si tuto obuv zamiluje každý.