Domů / Ostatní / Hledáte specialistu na PPC kampaně?

Hledáte specialistu na PPC kampaně?

PPC je pro majitele webových stránek příležitost účinně propagovat web a dostat na něj cílené návštěvníky. Tato reklama má velmi vysoký efekt a je vhodná jak pro starší, tak i pro zcela nové weby, které zatím žádnou návštěvnost nemají. Nejlepší volbou pro PPC reklamu je specializovaná firma, která má v oboru bohaté zkušenosti a zajistí správné nastavení, analýzu kl. slov, spuštění reklamy i měření výsledků. Nesprávné nastavení reklamy může vést k tomu, že vaše investice vyjdou vniveč, proto se vyplatí obrátit se na odborníky, kteří zajistí, aby vám každá investovaná koruna přinesla co největší přínos, tedy co nejvíce návštěvníků.

Specialista na PPC

Mezi TOP firmy v České republice na problematiku PPC patří firma na webu PPCprofits.cz. Zajistí vám založení účtu i jeho nastavení. Může vám pomoci i v případě, že už účet založený máte a PPC reklama vám nepřináší uspokojivé výsledky. V takovém případě udělá důkladný audit, aby zjistila, co je špatně a zajistí nápravu. Pomůže vám udělat důkladnou analýzu klíčových slov přesně pro váš obor podnikání. Spolupráce je velmi úzká, veškeré kroky jsou vždy předem konzultovány přímo s vámi, včetně nastavení inzerátů a jejich cílení.

PPC kampaně vám přinesou skutečný efekt, který můžete sledovat. Budou vám nastaveny analytické nástroje, se kterými budete mít možnost neustále sledovat přínos PPC reklamy a množství návštěvníků, které vám přivádí na web. Vše je zcela transparentní a ke svému účtu budete mít neustálý přístup. Agentura vytváří a nastavuje PPC reklamy nejen Adwords, ale i Sklik a Etarget.

Kompletní marketing

Internetový marketing nezahrnuje jen PPC reklamu, ale také SEO, reklamy na sociálních sítích, emailový marketing aj. Agentura vám poradí, jaká propagace pro vás bude nejvhodnější a na základě vašeho budgetu vám navrhne vhodnou strategii.