Domů / Doporučujeme / Jak najít vážný vztah

Jak najít vážný vztah

Toužíte po vážném vztahu, ale stále se vám nedaří najít toho pravého? Neztrácejte naději, i když si myslíte, že už jste vyzkoušeli všechny možnosti a hledáte chybu především u sebe, pravda je taková, že na každého někde ideální protějšek čeká a je jen na vás, jestli budete nečinně sedět, nebo vyjdete štěstí vstříc.

Co vlastně hledáte?

Do nového vztahu je potřeba vstupovat se zcela jasnými představami, co od seznámení očekáváme a je také dobré, aby protějšek byl rovnou s našimi úmysly seznámen. Někdo hledá vážné seznámení, a očekává lásku na celý život, někomu stačí spíše přátelský vztah, který může časem přerůst v něco víc. Mnoho dlouholetých manželství vzniklo z přátelství. Kde je tedy problém? Proč jste stále samy? Možná patříte k těm ženám, které prostě jen nemají dostatek odvahy na to, aby oslovily někoho neznámého. Pokud je přesně toto váš problém, a přesto toužíte po seznámení, pak by pro vás mohla být řešením internetová seznamka. Seznamování na internetu má sice svá úskalí, ale pokud se zaměříte na důvěryhodné stránky, pak se nemáte čeho bát. Takovým příkladem je evropská seznamka, která zprostředkovává ženám seznámení s muži z celého světa.

Láska za hranicemi

Velmi jednoduše tak můžete navázat vztah s mužem ze zahraničí, bez toho, aniž byste musela vycestovat. Stačí se jen zaregistrovat na stránkách www.evropska-seznamka.cz a potom už si můžete vybírat a kontaktovat muže v katalogu. Vzhledem k tomu, že se jedná o mezinárodní seznamku jsou základním předpokladem jazykové znalosti. Kromě navázání nového vztahu si tak ještě můžete zdokonalit i své komunikační dovednosti. Při vytváření profilu nezapomínejte na to, že druhá strana nemá žádnou jinou možnost, jak si ověřit informace o vás a i vy dostanete pouze zprostředkované informace. Svět internetu nikdy zcela neodpovídá tomu reálnému, proto se nenechejte hned příliš unést prvotním dojmem, a než se rozhodnete pro osobní setkání, důkladně své rozhodnutí zvažte.