Domů / Dámská móda / Jaké vybrat šperky na léto?

Jaké vybrat šperky na léto?

Každá sezona potřebuje alespoň malou obnovu šatníku a co by to bylo za oblečení, kdyby jej nezdobil alespoň jeden šperk.

Letní období je pro šperky jako stvořené – odhalenou a opálenou kůži zvýrazníte, jak jinak, než vhodně zvoleným šperkem. Kdy jindy, než v létě, můžete do ulic vyrazit s náramkem na kotníku.Kromě toho během léta probíhá řada slavností a různých akcí, k nimž jsou šperky jako stvořené a stylově tak doladí váš letní outfit.

Letní období probíhá tradičně ve stylu jasných a zářivých barev, které připomínají mořské plochy, rozkvetlé louky nebo nádherné západy slunce.

Máte- li ráda výrazné kousky, zkuste šperky statement (mohutnější styl), které se nosí po jednom – samy o sobě poutají pozornost – masivní náramek, náhrdelník zdobený kameny nebo větší barevné náušnice. Tímto druhem šperku vyjadřujete svoji osobnost či momentální náladu.Šperk je vhodný nejen na večerní letní procházku městem, ale doplnit jím můžete třeba i plážové oblečení.

Léto přímo vybízí k různým kombinacím a vrstvení – prsteny, několik zlatých přívěsků či pestrobarevné náramky.

Chystáte – li se na dovolenou k moři, nezapomeňte přibalit něco málo perlového. Pokud vaše dovolená letos k moři nesměřuje, nevadí, atmosféru může navodit kolekce šperků s mořskou tematikou.

Šperky a léto k sobě zkrátka neodmyslitelně patří.

Několik tipů na závěr

  • Máte -li halenku či šaty s holými rameny, sáhněte po dlouhých visacích náušnicích.
  • Hluboký dekolt letního modelu vhodně doplní mohutný
    náhrdelník či několik řetízků s přívěsky.
  • Honosnější a dražší šperky jsou vhodné pro slavnostní a formální příležitosti. Pro běžné nošení postačí veselá a hravá bižuterie.
  • Kulaté náhrdelníky a korále jsou vhodné ke kulatým výstřihům. Máte – li oblečení s „véčkovým“výstřihem, můžete sáhnout do nabídky nápadnějších přívěsků.
  • Vybírejte přiměřené barevné kombinace.