Domů / Doporučujeme / Kde koupit kvalitní koberce do domácnosti?

Kde koupit kvalitní koberce do domácnosti?

Porozhlížíte se pomalu po vánočních dárcích pro Vaše děti a ráda byste splnila Vaše předsevzetí, že Ježíšek přinese nové vybavení do dětského pokoje? Možná jste již stihla projít některé prodejny s dětským nábytkem a vyhlédla si základní vybavení. Při tomto nelehkém úkolu byste však rozhodně neměla zapomínat ani na koupi kvalitního koberce.

Jaký vybrat koberec do dětského pokoje?

Dětský pokoj tvoří jakýsi svět sám pro sebe. Je to prostor, kde děti rozvíjí svou fantazii, uplatňují svou kreativitu a nachází také místo pro odpočinek. Mnohé z dětí si velmi rády hrají na zemi, a proto by neměla být podlaha studená. Děti si totiž na zemi nejen hrají, ale také na ní relaxují, kreslí a čtou si. Teplo zajistíte dětským kobercem. Ty také mohou rozvinout u dětí chuť ke hře, podpořit fantazii a stát se kamarádem do každého počasí. Dětský koberec by měl být příjemný na hmat. Pohyb na něm by měl být pro děti příjemný. Koberce jsou schopny změkčit tvrdou podlahu, zateplit ji a také ztlumit hluky. V neposlední řadě odpudí prach. S výběrem koberce si můžete nechat poradit od pracovníků společnosti Vopi. Právě tato kamenná i online prodejna je předním dodavatelem kusových koberců do českých domácností i kanceláří.

Dětský koberec od Vopi

Dětským kobercem Farma uděláte parádu v nejednom chlapeckém pokoji. Tento koberec se může pochlubit něžným vzhledem i pestrými obrázky. Spodní část koberce je opatřena spodní latexovou protiskluzovou vrstvou, která drží koberec skvěle také na hladkém a kluzkém povrchu. Lícová strana hracího koberce je textilní s pestrým potiskem barev. V portfoliu společnosti Vopi naleznete také hezké a kvalitní koberce do dívčího pokoje nebo do pokoje smíšených sourozenců. V takovém případě se nemusíte bát zvolit například koberec s motivem oblíbené deskové hry nebo populárních kreslených postaviček. Chystáte-li se koberec vybírat spíše podle barvy, pak doporučuje používat moderní konfigurátor www.vopi.cz/filtr/zeleny-koberec/, pomocí něhož snadno najdete také například zelený koberec.