Domů / Doporučujeme / Klidnou rodinnou dovolenou zažijete právě v Chorvatsku

Klidnou rodinnou dovolenou zažijete právě v Chorvatsku

Během léta hledáme místa, kde strávíme svou dovolenou. Pokud plánujete rodinnou dovolenou, měli byste myslet na některé zásady, které by rodinná dovolená měla splňovat. Jedná se například o vzdálenost dané destinace, její finanční náročnost či přístup k moři. Ideální destinací pro rodinnou dovolenou je právě Chorvatsko.

Dovolená autem

Výhodou dovolené strávené v Chorvatsku je jistě to, že se do této země dostanete za pár hodin autem. Nemusíte investovat do letenek pro celou rodinu, ale stačí, když se sbalíte, nasednete do auta a vyrazíte. Dovolená vás tak vyjde i finančně mnohem levněji, než kdybyste zaplatili nejen za letenky, ale připláceli také za množství zavazadel navíc. Do automobilu si totiž snadno naskládáte vše, co potřebujete. Cesta autem je pro děti také přijatelná, zvláště pokud pojedete přes noc. Autem do chorvatska se dostanete za pár hodin.

Klid a relaxace

I během rodinné dovolené budete jistě toužit po zaslouženém klidu a relaxaci, a právě to vám Chorvatsko nabízí. Stále zde objevíte místa, která jsou chráněna před návaly turistů, čekají na vás osamocené pláže a rozmanitá nabídka ubytování v blízkosti moře. V Chorvatsku je navíc příroda stále dokonale zachovalá a těšit se můžete i na čisté moře a romantické pláže. Ideální možností jsou i chorvatsko ostrovy, které nabízí opravdu dokonale zachovalou přírodu.

Ubytování

Velkou výhodou dovolené v Chorvatsku je také to, že se můžete ubytovat v apartmánech, které jsou určeny vždy pro více osob, většinou od 4 a více. Apartmán vám nabízí dostatečné zázemí a vybavení, které při cestování s dětmi budete potřebovat. Ubytování v apartmánu se vám také náležitě vyplatí, jelikož neplatíte jako v hotelu za jednotlivce, ale pronajímáte si celý apartmán za jednu částku pro celou rodinu. Dovolená vás díky tomu vyjde opravdu výhodně a nabídka apartmánů v Chorvatsku je opravdu široká.