Domů / Doporučujeme / Kvalitní potisk triček zhotoví na Miravel.cz

Kvalitní potisk triček zhotoví na Miravel.cz

Kdo z nás by neuvítal ve svém šatníku tričko s originálním potiskem, který vydrží dlouho dobu jako nový? Sen se může stát skutečností a to v případě, že zavítáte na web miravel.cz.

Ten nabízí kvalitní a trvanlivý potisk triček.

Miravel – revoluce v potisku

Můžeš si navrhnout svůj vlastní potisk. To by asi nebylo nic výjimečného. Revoluce je však ve způsobu a trvanlivosti potisku. Miravel využívá unikátní a jedinečnou technologii, která zajistí nejvyšší odolnost potisku. Je tak trvanlivý, že jej nepoškodí ani časté nošení a parní a dokonce ani sušička na prádlo. Výsledný tisk je dokonale odolný, s výraznými barvami a na dotek působí velmi příjemně. Je jedno na jaký materiál se tiskne. Může to být bavlna, polyester, nylon, koženka nebo kůže. Tisknout lze i na jiné materiály. Barvy jsou ostré a zářivé a téměř shodné s těmi, které vidíte na monitoru a to díky nové technologii CMYK+W s jedinečnou technologickou úpravou. Ta umožňuje dokonalé přiblížení k barvám z monitoru.

Problémem není ani text menších rozměrů, který se dá velmi snadno přečíst.

Navrhněte si svoje tričko pomocí návrháře nebo využijte připravené šablony a to pro případ, že nemáte svůj vlastní nápad.

V návrháři si vybereš barvu a velikost a už můžeš začít.

Nabídka komplexních služeb

Není to však pouze kvalitní potisk, co Miravel nabízí. Můžete si objednat ihned celou kolekci – trika, mikiny, softshellové bundy. Můžete si nechat zhotovit potisk pouze jednoho kusu. Záleží jen na vašich potřebách. Kolekce nebo jednotlivé druhy textilu mohou být pánské, dámské, ale i dětské. Textil, který se používá k potisku, je velmi kvalitní. Dodavatel je český a s dlouhou tradicí. Materiál je precizně zpracovaný a nabízí jak komfort, tak i pohodlí.

Využít můžete různé možnosti platby i různé způsoby doručení. Zjistěte více informací přímo na webu firmy Miravel.cz. Oblečení s vlastním potiskem si můžete vytvořit třeba ještě dnes.