Domů / Doporučujeme / Rychlé a levné nakupování

Rychlé a levné nakupování

Ještě nikdy nebylo nakupování tak snadné a především levné, jako nakupování přes slevový portál Tipli. Tuto službu má možnost využívat kdokoliv bezplatně a po celý rok a získat až 33% casback. To znamená, že po zakoupení zboží v některém z více než jednoho tisíce prověřených obchodů a po zaplacení ceny, se vám vrátí zpět až 33% ze zaplacené částky. Slevový portál Tipli umožňuje nakupovat s výraznými slevami prakticky jakékoliv zboží.

Výhody nakupování přes Tipli

Výhodné nakupování a slevy online můžete využívat v pohodlí svého domova u stolního počítače, tabletu, nebo prostřednictvím chytrého telefonu i mimo domov. Tento způsob nakupování je výhodný pro obě strany, jelikož zákazník získá zajímavou slevu a prospěch z toho má i samotné Tipli. Obchody, které si zákazník zvolí, vyplácejí portálu za každý zrealizovaný nákup určitou částku, o kterou se poté Tipli dělí se zákazníkem.

Jak výhodně nakupovat?

Postup je jednoduchý, jelikož stačí na počítači, tabletu či telefonu kliknout na ikonku Tipli a následně zvolit jednu z nabízených variant. Buď svůj oblíbený obchod, nebo můžete vybírat zboží libovolné zboží, o které máte zájem. Nakupování usnadňuje uspořádání zboží do kategorií, takže po zvolení druhé varianty máte možnost vybírat již konkrétní zboží. Pro ilustraci se jedná o kategorie, jako například kuchyňské spotřebiče, oblečení, potraviny, zahradní potřeby a řada dalších, ale také jsou to služby jako například autoopravny, kadeřníci nebo si můžete vybírat i z nabídky dovolených.

Přes Tipli lze nakupovat také ve specializovaném obchodu eObuv, který se zaměřuje na obuv pro každou příležitost.

Nejen Tipli

Další možnosti jak ušetřit peníze při nakupování nabízí obchod About You. V jeho sortimentu najdete to pravé oblečení, obuv a další módní doplňky, které vám pomohou zvýraznit vaši osobnost. Jedná se o mladou společnost, která se specializuje na aktuální módu a na svých stránkách nabízí spotřebitelům jednoduché hledání. V pestrém sortimentu lze najít originální kousky, které vám dokonale padnou a u svých přátel i na veřejnosti sklidíte obdiv. About You nabízí výhodu, se kterou se jinde nesetkáte. Neplatíte za poštovné, jelikož obchod hradí jak náklady na dodání, tak i náklady za případné vrácení zboží.