Domů / Ostatní / S jakými druhy a provedením placek se můžete setkat? Proč jsou zrovna ty méně obvyklé více oblíbené?

S jakými druhy a provedením placek se můžete setkat? Proč jsou zrovna ty méně obvyklé více oblíbené?

Protože jsou originální. K nejoblíbenějším plackám totiž patří ty, které si navrhnete sami. Ať již zvolíte jakýkoliv motiv či barevné provedení, vždy se bude jednat o kousek, který nikdo jiný mít nebude a už jen pohled na něj vám připomene vaši kreativitu. A ani zdaleka se nemusí jednat jen o klasické placky se špendlíkem.

Jaké provedení placek můžete volit?

Placky se špendlíkem jsou v dnešní době využívány jako designový doplněksuvenýr, ale také jako reklamní předmět. K tomuto účelu se nejlépe hodí tradiční kulaté placky různých rozměrů. Další variantou provedení placek jsou placky s magnetem, které lze uchytit na ledničku či jiné spotřebiče. Jsou skvělé jak na reklamu, kterou budou mít lidé denně na očích, tak na připomenutí významných událostí. Mezi nejoblíbenější placky s magnetem patří ty, které jsou doplněny otvírákem na láhve anebo klipem. Velmi oblíbená jsou ale také zrcátka, která mohou být vkusným dárkem například pro stálé zákaznice kadeřnictví anebo kosmetických salónů. Placka s klíčenkou je ideální pro zavěšení klíčů, ale zároveň si také svým návrhem můžete připomínat při každém pohledu na klíče významnou událost. Celokovové placky s otvírákem jsou oblíbené jak ve verzi s magnetem, tak i bez něj. Ideální jsou pro muže a mladší lidi, radost ale udělají všem milovníkům piva.

Zaměřeno na cílovou skupinu

Hledáte originální reklamní předměty pro vaše zákazníky? Pak v případě placky rozhodně nesáhnete vedle. Jestliže je vaší cílovou skupinou něžnější polovina lidstva, nechte vyrobit placky v podobě zrcátek či náušnicPánové zase ocení spíše otvírák na láhve a obě pohlaví budou určitě nosit tradiční placky se spínacím špendlíkem. Ovšem za podmínky, že bude jejich design neotřelý a něčím zajímavý. Dejte si na něm proto záležet. Vždyť má-li zaujmout i jako vaše reklama, musí doslova praštit do očí a upoutat pozornost. Myslete na to při návrhu vašich originálních placek.

Bojíte se práce s grafickým editorem?

To rozhodně nemusíte, protože si s ní poradí každý i jen průměrně zběhlý uživatel počítačové techniky. Ještě jednodušší variantu pak představuje návrh v online grafickém editoru šitém plackám na míru, který je o mnoho jednodušší než ty, které si musíte nainstalovat. A pokud to opravdu nepůjde, i tak si můžete poradit jednoduše tím, že svůj návrh co nejpodrobněji sepíšete anebo nakreslíte v ruce a vyfotíte. Výrobci placek si s jeho přenesením do digitálního světa jistě hravě poradí.