Domů / Doporučujeme / Svatební trička: Skvělý dárek i vzpomínka na tento unikátní den

Svatební trička: Skvělý dárek i vzpomínka na tento unikátní den

Chcete obdarovat novomanžele, nebo si sami chcete den svatby připomenout něčím unikátním? Svatební trička od HobbyTriko jsou vhodné k oběma účelům.

Svatba patří k největším milníkům v životě každého z nás. Kromě krásných fotek a nezapomenutelné oslavy je potřeba si tuto událost pravidelně připomínat i jiným způsobem. V následujících řádcích vám proto představíme zajímavý produkt, díky němuž na tento den už nikdy nezapomenete – svatební trička.

Svatební trička

Svatební trička jsou skvělou upomínkou, ale také parádním dárkem nejen pro novomanžele. Rozhodně jde o dárek, který potěší. Už jen kvůli tomu, jak kvalitně zpracované vlastně produkty z HobbyTriko.cz jsou. Textil veškerého oblečení z tohoto eshopu pochází od předního evropského výrobce. Výsledné produkty díky němu vynikají prémiovým zpracováním a dobrými vlastnostmi. Jejich nošení si užijete, protože bavlna o vysoké gramáži je příjemná na dotek, dlouho vydrží a dobře saje pot.

Dlouhodobému nošení samozřejmě nepřekáží v tom ani povedené designy v přední části. Těm bylo věnováno hodně péče od začátku do konce. Designy v digitální podobě vytvářejí profesionální výtvarníci a designéři. K otisknutí obrázku se pak používají špičkové stroje v kombinaci s prověřenou metodou tisku. Potisk poté vyniká vysokou kvalitou a dlouhou životností. Díky tomu budete moct zakoupené oblečení nosit i dlouhé roky bez jakýchkoliv výraznějších poškození nebo jiných problémů.

Trička pro ženicha

V nabídce eshopu HobbyTriko.cz najdete jak trička jak pro nevěstu, tak pro ženicha. Vybírat přitom můžete z různých provedení, velikostí a barevných zpracování samotného textilu. Tričko pro ženicha s designem „Game Over“ patří mezi ty dlouhodobě nejoblíbenější. A není se čemu divit. V jednom obrázku vyjadřuje spoustu emocí. Ale hlavně dává najevo, že si z života neděláte těžkou hlavu. Pořiďte si ho i vy a ukažte, jaký máte smysl pro humor.

Někdy je však lepší zahrát to na jistotu. Obzvlášť ve chvíli, kdy bude tento kousek oblečení sloužit jako milé překvapení k výročí, případně k jiné vhodné příležitosti. A právě k tomuto účelu je naprosto dokonalý motiv kabrioletu. Do tohoto potisku si totiž můžete přidat datum svatby společně se jmény nevěsty a ženicha. Zakoupíte ho ve velikostech až do 4XL a v pěti barevných provedeních. Jde tedy o úžasný dárek pro nejen pro novomanžele, se kterým rozhodně uděláte radost.

Trička pro nevěstu

Tričko nevěsta může využít k nošení, stejně tak jako připomínku jednoho z nejlepších okamžiků v životě. K oběma činnostem se hodí to s motivem „Nevěsta do šťastných rukou“. Díky němu můžete připomenout své ženě, že jste s ní pořád šťastní, že ji milujete a že jí za nic na světě nevyměníte. Jde tedy o perfektní dárek nejen k výročí, ale také k narozeninám nebo k Vánocům.

To samé platí i o tomto motivu. Říká se, že v jednoduchosti je krása. A tady to platí dvojnásob. Přední stranu zdobí roztomilá postavička s nápisem „Nevěsta“ v minimalistickém designu. Tento povedený kus oblečení si můžete pořídit v pěti různých velikostech až do 2XL a čtyřech různých barevných provedeních na HobbyTriko.cz.

Náš seznam doporučení uzavře trefné tričko pro nevěstu. A to doslova. Tomu totiž dominuje terč doplněný o text a datum. To si navíc můžete sami přizpůsobit. Můžete si tam nechat obtisknout datum svatby, den, kdy jste se poprvé setkali, nebo třeba první rande. Volba je jen na vás. V HobbyTriko.cz stačí napsat datum do poptávky a o zbytek už se postarají v jejich tiskárně.

Zaujalo vás některé z triček? Pak není nic jednoduššího než zamířit na HobbyTriko.cz a jedno si objednat. Vybrat si tam můžete z celé řady dalších povedených motivů pro ženichy i nevěsty. Za příznivé ceny a s možností výměny zboží, pokud se vám nepodaří odhadnout správnou velikost. Pokud tedy budete kupovat vybraný produkt jako dárek, nic neriskujete.