Domů / Tipy & triky / Tisknout se dá téměř na cokoli

Tisknout se dá téměř na cokoli

Tisk na textil se, díky současným moderním technologiím, stává téměř běžnou záležitostí. Využívají jej nejen firmy pro výrobu firemního textilu či reklamních předmětů, mezi něž patří především potisk triček, ale i školy či soukromé subjekty. Můžete si tak vytvořit čepice s vlastním potiskem, mikiny, ale objevuje se i potisk na tepláky či kraťasy. Pro tisk na textil jsou používány kvalitní ekologické barvy, které zaručují vysokou životnost barevných odstínů a disponují odolností proti mechanickému opotřebení.

Vytvorsipotisk

Tento portál nabízí tisk na více jak 70 různých předmětů.Výhodou je, že si můžete vytvořit svůj vlastní návrh, který si necháte natisknout nejen na tričko, ale i na hrneček, klíčenku, puzzle, tašku, podložku pod myš či zapalovač.Velmi oblíbený je potisk batohu.

Daruj originální dárek

Každý dárek potěší, o to více, pokud je originální a nese na sobě stopy vašeho osobního života. Mezi ně patří dárky s osobním potiskem. Společnost vytvorsipotis nabízí možnost vytvoření vlastního návrhu, který pak můžete nechat vytisknout na hrneček nebo třeba podložku pod myš. Do návrhu můžete umístit vlastní fotografii a vlastní text.

Průmyslový sítotisk

Tento obor využívá pro tisk nejen textil, ale i papír, dřevo, kůži, plast, sklo či kov. Můžete si tak nechat potisknout papírové kartony, dřevěné desky, koženku, plastové výlisky, skleněné štítky či celou řadu kovových dílců. Vzhledem ke kvalitním technologiím je tento druh tisku odolnější vůči vnějším vlivům mezi něž patří sluneční záření či celá řada různých druhů poškození mechanického.

Také lze využít průmyslový sítotisk mobilní a to v případě potisku větších dílců. Tisk se pak provádí přímo na místě.

Často využívaný je i tisk velkoplošný, jež se využívá pro tisk plakátů, reklamních ploch, metráže či velkoplošných prezentací.