Domů / Doporučujeme / Vyberte ty nejkrásnější a nejkvalitnější prsteny pro jeden z nejdůležitějších dní života

Vyberte ty nejkrásnější a nejkvalitnější prsteny pro jeden z nejdůležitějších dní života

Pro každou ženu i muže by se mělo jednat o jeden z těch nejdůležitějších dní během života. Svatba je neobyčejným okamžikem, kolem kterého se mimo všeho točí také ohromné množství příprav a povinností, které z tohoto neobyčejného dne udělají věc, na kterou budete nadosmrti vzpomínat.

Jednou z věcí, které mnohdy znamenají největší množství příprav a požadavků, je volba správného prstenu. Snubní prsten je přeci jenom tím největším symbolem, který budeme ukazovat celému zbytku světa. Pojďme se podívat na to, jak vybrat opravdu ten nejdokonalejší.

Dávejte pozor s volbou kamínků

Dost lidí dělá podobnou chybu. Volí totiž víceméně velice hojně zdobené prsteny. Snubní prsten ale patří mezi takové, které nepatří do případného vybavení, ale nosí se pořád a sundává opravdu jen zřídkakdy.

Je tak jedno jestli vyberete snubní prsteny z bílého zlata, nebo použijete jiné velice oblíbené materiály. Snažte se vybírat takové, u kterých si opravdu můžete být jistí tím, že vydrží dlouho bez poškození. U snubního prstenu je totiž jakékoliv poškození ještě několikanásobnou škodou, oproti běžnému.

Kompromis, když se nepodaří zcela shodnout

Může se stát, že se vám nepodaří úplně shodnout na tom, jaké prsteny byste pro sebe chtěli mít. Jednou z těch nejlepších možností, je pochopitelně adekvátní kompromis z obou stran. Jedním z těch kompromisů mohou být snubní prsteny z kombinovaného zlata, které kombinují vícero barevných stěžejních prvků. Právě spor mezi tím, jestli vybrat zlato nebo stříbro, je rozhodně jedním z těch největších. Proto neváhejte, a vybírejte v případě neshody právě tyto.

Nejoblíbenější zůstává stále zlato

Zlato jako takové přeci jen zůstává stále tím nejoblíbenějším kovem, ačkoliv máme dneska možnost spousty různých jiných variant. I v případě snubních prstenů je to tak. A snubní prsteny ze žlutého zlata jsou na předních pozicích šperků volených pro tento účel. To ale pochopitelně nebude správná volba pro každého, a tak vždycky volte jenom společně a jedním hlasem.