Domů / Inspirace / Vypadejte skvěle i při cvičení!

Vypadejte skvěle i při cvičení!

Chodíte běhat, do fitka, na spinning, nebo na jiný druh pohybové aktivity? Pak byste rozhodně měli vědět, jaké oblečení je pro takovou aktivitu ideální, v čem se vám bude pohodlně cvičit a zároveň budete vypadat sexy a stylově! Pojďme se podívat na tři módní kousky, které by rozhodně neměly chybět ve vaší tašce se sportovním oblečením, a to sportovní legíny, mikina a sportovní podprsenka.

Všechny tyto kousky naleznete na e-shopu utopystore. Jsou ušity v ČR z velmi kvalitních španělských a italských materiálů, které jsou, spolu se sublimačním tiskem, zárukou barevné stálosti potisku, jež vydrží, jako nový, po velmi dlouhou dobu.

Legíny jsou základ

Pokud chcete mít při cvičení oblečení, které vám umožní provádět co nejefektivnější rozsah pohybu a zároveň bude lichotit vaší postavě, rozhodně volte stylové legíny. Díky jejich flexibilitě můžete cvičit jakýkoliv cvik a nikdy vás nebudou nijak omezovat. Navíc legíny zpevňují a díky nápaditým a moderním designům mohou i nohy zeštíhlovat. Navíc vypadají velmi dynamicky a sportovně. Stačí si jen zvolit délku legín a také jejich tloušťku podle toho, v jakých teplotách budete cvičit.

Sportovní podprsenka

Sportovní podprsenka je dalším velmi důležitým kusem, který by vám neměl chybět ve vašem sportovním šatníku. Sportovní podprsenka má tu výhodu, že při cvičení vytváří jakousi „oporu“, takže můžete cvičit naplno. Navíc střih sportovní podprsenky umožňuje její nošení i bez trička například v posilovně, nebo při běhání, takže vás nebude tričko nijak obtěžovat a zároveň budete vypadat dobře. Je jen na vás jaké barevné provedení a střih zvolíte. Ve všem totiž budete vypadat skvěle!

Mikina na sport

Sportovní mikina je velmi důležitá, dokáže totiž tělo udržovat ve správné teplotě a to před, po, ale i během cvičení. Stylová mikina je skvělým doplňkem k legínám i sportovním podprsenkám. Vybírejte takovou, která není příliš těžká, dovolí vašemu tělu dýchat, ale zároveň dokáže udržovat jeho teplotu. Vybírejte jednobarevné mikiny spíše v tlumenějších barvách, které doplní vaše stylové legíny a které nebudou příliš zvýrazňovat vaše křivky, ale budou vám spíše pohodlné.