Domů / Doporučujeme / Zbytečné chyby v SEO, které vás stojí čas a peníze

Zbytečné chyby v SEO, které vás stojí čas a peníze

Věnovat se SEO správně není nic jednoduchého. Mnoho lidí si přečte několik článků o optimalizaci pro vyhledávače nebo se podívají na zajímavé video a hned si myslí, že dokáží s webem takové kousky, jako profesionálové, kteří jsou v oboru přes 10 let. To bohužel často vede ke zbytečným chybám, kvůli kterým často není možné dosáhnout požadovaných výsledků ve formě vytoužených pozic ve výsledcích vyhledávání.

Na co si dát pozor

Jednou z častých chyb je absolutní zaměření na OFF page a nulové zaměření na ON page. Pokud se snažíte budovat zpětné odkazy jako o život, ale máte web, který není validní, můžete se snažit jak chcete, ale nikdy se nebude řadit na takových pozicích jako weby, které validní jsou. ON page je v současné době základem úspěchu, jak na SEO. Nejprve byste si měli srovnat obsah a následně se věnovat linkbuildigu.

Další častou chybou je absence analýzy klíčových slov. Klíčová slova není vhodné stanovit od oka, vždy je zapotřebí udělat důkladnou analýzu klíčových slov, abyste věděli, jaká slova lidé v souvislosti s vašimi produkty zadávají do vyhledávačů. Pokud budete web podporovat na výrazy, které nikdo nehledá, příliš si nepomůžete.

Další chybou je špatné budování odkazů. REklama- SEO vyžaduje správnou strategii. Pokud se budování odkazů nevěnujete a náhle nakoupíte během jednoho dne 10 tisíc zpětných odkazů, pouze si říkáte o penalizaci, odkazy je třeba dělat rovnoměrně a průběžně, nikoliv jen nárazově a jednou za čas.

Nejlepší možností, jak se vyvarovat zbytečných chyb, je spolupracovat se zkušenou agenturou Seoconsult.cz. Agentura se postará, aby se SEO dělalo řádně, postará se, aby byl váš web plně validní a stanoví správnou strategii, která bude zohledňovat váš rozpočet a zajistí vám postupné dosažení předních pozic ve vyhledávání.