Domů / Doporučujeme / Mikiny, bundy, kabáty

Mikiny, bundy, kabáty

Za nákupem ošacení se nemusíte vydávat do kamenných obchodů nebo do supermarketů, kde budete čekat na obsluhu a sortiment je omezený, jelikož prodejní plochy nejsou nafukovací. Mnohem jednodušší je nakupovat v eshopech, kde je mnohem větší výběr, levnější ceny a zboží vám bude doručeno až k vám domů. Inspiračním katalogem módy je internetový vyhledávač Eleganter, který vám nabídne devět eshopů s módním zbožím pro ženy, muže i děti.

Dámské bundy

Tento typ oblečení by neměl chybět v šatníku žádné dámy či mladé slečny. Vybírat se musí podle toho, kam ji chcete nosit a v jaké roční době. Dalším kritériem je materiál, střih, barva apod. Při výběru dámské bundy byste na žádnou z uvedených vlastností neměla zapomenout. Na prvním místě bude, zda chcete bundu nosit do města, do práce nebo na sport a také kdy ji budete chtít nosit. U dámských bund je rozhodující, v jaké roční době se bude nosit, jelikož každá z nich má svá kspecifika. Podstatným kritériem je také materiál. Například zimní bunda musí být dostatečně teplá, na motorku se hodí zase kožená bunda, o kterou je ovšem třeba řádně pečovat. Kromě materiálu, střihu a barvy jsou pro dámské bundy podstatné i drobnosti, jako je počet kapes, kapuce, vysoký límec, stahování na šňůrky apod. Při rozhodování hraje velkou roli také velikost a tvar postavy.

Pánské kabáty

Muži oblečení v kabátě vypadají velice elegantně. Pánské kabáty se dají nosit od podzimu do jara a pokud vám dobře padne, budete se cítit mnohem sebevědoměji, než v krátké bundě. Při výběru se zaměřte nejen na délku, střih a barvu, ale také na materiál. Nejkvalitnější a nejteplejší kabáty jsou z kašmíru, což poznáte i na vyšší ceně. Z praktického hlediska je lepší vlna nebo bavlna, která také dobře hřeje. Abyste si ochránili v zimě ledviny, je lepší delší kabát. Pokud zrovna nemrzne, bude se vám hodit elegantně střižený kabát Selected Homme.

Pánské mikiny

Mikiny si oblíbili malí kluci, jinoši i starší generace pro jejich universálnost a pohodlné nošení. Vyhledávač Eleganter vám nabídne eshopy s pestrou paletou pánských mikin. Na výběr jsou nejrůznější pánské mikiny s kapucí i bez ní, s nášivkami, nápisy či jinými detaily a samozřejmě v nejrůznějších barevných odstínech.