Domů / Doporučujeme / Vneste do sexu něco nového – co si pořídit?

Vneste do sexu něco nového – co si pořídit?

Po dlouhodobém vztahu touží snad každý člověk. Mít někoho vedle sebe, se kterým bude vše klapat, se kterým bude život jednodušší, to je přeci výhra v loterii. Během let však hrozí jeden velký problém. Stereotyp. Už se vzájemně znáte, víte o sobě spoustu věcí, takže vás jen tak něco nepřekvapí. A podobné je to i v sexu. Stereotyp se může vkrást kamkoliv.

Erotické pomůcky mohou pomoci

Vlivem stereotypu se může sex stát jen „povinností“, kterou si odbudete během pár minut a je hotovo. Víte přesně, kam sáhnout, co se partnerovi líbí. Nečeká vás dlouhé zkoumání druhého těla, zkoušení nových věcí. A to je poměrně na škodu. Vneste do své ložnice znovu vzrušení, rozechvělé pohledy a něco nového. Můžete vsadit takřka na cokoliv. Nové polohy, nová místa pro vaše společné chvilky nebo sáhnout po osvědčených erotických hračkách či pomůckách. Najdete jich velkou spoustu, některé jsou pro muže, jiné pro ženy, slouží samostatně nebo pro společné potěšení. Stačí jen vybrat.

Například taková vakuové pumpy. Někdo by mohl říct, že ji využijí jen muži, ale najde se využití i pro ženy. Tato pomůcka funguje na podtlakovém válci a je to skvělý pomocník pro zlepšení erekce. Vzrušení bývá díky tomu intenzivnější a smyslnější. Využít ji můžete nejen na mužský penis, ale také pro zvýšení citlivosti bradavek, klitorisu nebo stydkých pysků.

Dilatátory jsou dalším pomocníkem pro muže. Jde o pomůcku, která může zajistit velkou dávku rozkoše a klasickou masturbaci pozvedne na mnohem vyšší úroveň. Vyrábějí se v různých velikostech, pořídit si můžete plastové, silikonové nebo perlové kousky, záleží na vás a vašich preferencích. S tímto pomocníkem si mohou muži užít své chvilky sami, popřípadě k hrátkám přizvat také svou partnerku, pro kterou se jistě najde také nějaká ta šikovná hračka.