Domů / Ostatní / Věnujte dárek od srdce: Originální tričko pro tátu

Věnujte dárek od srdce: Originální tričko pro tátu

Dárek z lásky je úplně nejlepší. Věnujte jeden z nich. Vyberte si z široké nabídky našich triček a obdarujte svého tátu tím nejlepším dárečkem.

 

Být tátou je někdy náročné. Otcovství ale není o strastech, na které během dospívání dítěte dojde, ale o radosti, krásných vzpomínkách a zážitcích. Tričko pro tátu jeden takový může vytvořit.

    1. Nejlepší dárek pro tátu

Dostat dárek od dítěte je vždy krásné. Děti totiž do svých darů vkládají více lásky a tvořivosti než dospělí. Tento příměr ale neplatí u našich triček. Motiv, který naleznete na každém tričku, tvořili naši grafici s maximální pečlivostí a láskou. Popisky jsme pak vytvářeli tak, aby skvěle zapadly k danému potisku a udělaly radost jeho nositeli. V naší nabídce tak naleznete nejedno nápadité a vtipné tričko pro tátu s originálním potiskem.

Tričko, které vašeho taťku zaručeně potěší! 😊

Nápis, který uvidíte na obrázku, ale není vždy jasně daný. U některých produktů si totiž můžete sami vybrat, co na tričko napíšete. Bude to jméno obdarovaného, datum narození, nebo něco úplně jiného? Volba je zcela na vás. U vybraných triček vás s vlastními nápisy nebudeme omezovat. Vámi vytvořené popisky navíc vytiskneme kvalitní a trvanlivou metodou. Potisk tedy vydrží i několik let bez poškození.

Nejen to udělá velkou radost. Vlastnoručně upraveným dárkem zlepšíte náladu mnohem víc než předmětem, který upravit nejde. Na dárku totiž bude jasně vidět, že jste mu věnovali čas a trochu toho přemýšlení. I vy sami se tak vrátíte do dětství, kdy jste svým blízkým dárky sami vyráběli. Budete překvapeni, jak pozitivní odezvu to bude mít.

    1. Přírodní tričko pro tátu

Kromě skvělého potisku a možnosti úprav se naše trička mohou pochlubit i kvalitním materiálem. Ten je u každého oblečení naprosto klíčový, protože přímo určuje, jak se bude nosit. U některých syntetických materiálů může být nošení velice nepříjemné kvůli nízké savosti a dalším špatným vlastnostem. Pokud tričko pro tátu pořídíte u nás, dostanete výrobek ze 100% bavlny.

Kvalita bavlněného oblečení je nesporná. Ihned poznáte tu dokonalou jemnost a příjemný pocit, který žádná syntetická látka nedokáže napodobit. Bavlna se navíc může pyšnit vysokou prodyšností a savostí. Tričko pro tátu tedy můžete nosit během upocených letních měsíců, ale i během studených zimních dnů. A nemusíte se bát náhodného poškození. Bavlna je totiž pevný materiál vyznačující se velmi dobrou pevností v tahu a odolností vůči oděrům.

 

Tričko, které potěší každého taťku kutila 😊 navíc s možností vlastního textu

Kam dál?

Přijde vám samotné tričko jako nedostatečný dárek? Pak do objednávky přihoďte hrneček pro tátu. Každý má rád kávu nebo čaj. Šálek s dostatečným objemem mu umožní pít z toho nejlepšího hrnku – z hrnku vyrobeného s láskou. Hrneček pro tatínka vám opět umožní upravit popisek podle vlastního přání a věnovat tak dárek přímo od srdce. Nezapomeňte také spolu s originálním dárkem na jedinečné přání k narozeninám, k svátku, či k Vánocům.

 

Pokud Váš taťka rád griluje, tak toto tričko musí mít! 😊

V naší široké nabídce si ale můžete vybrat z celé řady dalšího oblečení. Na eshopu Hobby triko pořídíte mikiny, trička a další dárkové předměty za skvělé ceny pro každého. Filtrujte podle oboru, koníčků nebo dalších parametrů, díky nimž můžete vybrat dokonalý dárek úplně pro každého.